O nas

Więcej o naszej działalności

Jesteśmy ambitną i prężnie działającą agencją wydawniczą, PR-ową i eventową. Istniejemy na rynku już 10 lat.  Nasz zespół to dynamiczni i profesjonalni dziennikarze, reporterzy, fotograficy, styliści, wizażyści. Fachowcy – pasjonaci.

Docieramy tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne i ciekawe. Nasza wiedza, doświadczenie i zapał do pracy sprawia, że I.D. Media to szybkie i pełne źródło informacji dla prasy i mediów elektronicznych, bogata kopalnia pomysłów, fachowe doradztwo przy opracowywaniu kampanii reklamowych, a także pomoc w organizacji eventów z udziałem mediów, gwiazd i celebrytów.

Pracują dla nas najlepsi dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej, niezwykle kreatywni fotograficy oraz cały sztab ludzi odpowiedzialnych za przygotowywanie sesji zdjęciowych do katalogów branżowych, pism modowych, kalendarzy, itp.

„Połączenie sił to początek,
pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to sukces.”
Henry Ford

Kim jesteśmy?

Nasz zespół

Ilona Adamska

Właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014 oraz Aktywność Kobiet 2015. Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi i portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality – inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu.

Od wielu lat działa społecznie i charytatywnie, wspierając Fundację Sukces oraz Fundację Krwinka. Jest autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, za którą otrzymała nagrodę Medialne Smoki 2013 oraz „Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces”. We wrześniu 2015 r. wydała charytatywny album kulinarny „Szczypta Luksusu” z udziałem gwiazd, blogerów kulinarnych i szefów kuchni najlepszych polskich restauracji.

Zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi.

Joanna Bielas

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Sprawny dziennikarz, doświadczony copywriter oraz tłumacz. Jej żywioł to pisanie, pisanie i jeszcze raz pisanie. Terminowość to podstawa. Tekst „na wczoraj” wykona jeszcze dziś, a hasło „trudny temat” nie funkcjonuje w jej słowniku.

Opinie naszych Klientów

Co o nas mówią?